Profesjonalne zmiękczanie wody | Dla hotelu, restauracji, kawiarni – HoReCa

Profesjonalne filtry do wody dla sektora HoReCa

 

Świadczymy obsługę serwisową zmiękczaczy do zmywarek kapturowych, zaparzaczek, piecy konwekcyjnych, kotłów kuchennych. Takie urządzenia bywają dostarczane w komplecie z piecem czy zmywarką i bardzo szybko o nich zapominamy, a jak każde urządzenie wymagają kontroli działania i serwisu, tym bardziej, iż twarda woda, może bardzo szybko uszkodzić drogie w naprawie urządzenia (piece, zmywarki).

Urządzenia dla sektora HoReCa

PALLAS RO500 GPD

PALLAS RO500 GPD
PALLAS RO500 GPD
Cena:

2 900,00 zł

szt.

Zmiękczacz CLACK centralny 150L złoża

Zmiękczacz CLACK centralny 150L złoża
Zmiękczacz CLACK centralny 150L złoża

Zmiękczacz wysokowydajny Clack hotel/catering

Profesjonalny zmiękczacz wody pitnej i użytkowej. Tym samym chroni instalację wodną oraz podłączone do niej urządzenia w całym budynku Wydłuża eksploatację sprzętu AGD, pozwala także zmniejszyć zużycie energii, eliminując kamień kotłowy.

Poprawia jakość wody, obniżając jej twardość

Urządzenie zapobiega osadzaniu się kamienia na armaturze kuchennej i łazienkowej oraz eliminuje biały nalot na naczyniach.

Ochrona odzieży

Chroni prane tkaniny przed zniszczeniem i skórę przed nadmiernym wysuszeniem. Poprawia także smak i zapach wody oraz przyrządzanych na jej bazie potraw, kawy czy herbaty.

Galeria zdjęć jak wygląda podłączony zmiekczacz do wody.

Cena:

18 900,00 zł

szt.

Obsługa serwisowa zmiękczaczy do zmywarek kapturowych, zaparzaczek, piecy konwekcyjnych, kotłów kuchennych. Twarda woda, może bardzo szybko uszkodzić drogie w naprawie urządzenia (piece, zmywarki), zadbaj o odpowiednią jakość wody dzięki współpracy z myWater.

 

Zmiękczacze do wody przemysłowe

Dobieramy, instalujemy i uruchamiamy wysokowydajne zmiękczacze przemysłowe i lampy UV.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl